image
image
image

Bireysel Yemek Paketi

Evinizin, İş yerinizin ve ihtiyacınız olan her yerin; güvenli/paketlenmiş sıcak yemek çözümü. Hijyenik mutfakta pişirilmiş, el değmeden paketlenen ve temassız teslim edilen taze ve sıcak yemek servisi.

image
image
image

EvdeKal Yemek Paketi

2 Kişilik Öğle Yemeği + 2 Kişilik Akşam Yemeği + 2 Tatlı 99 TL

NASIL ÇALIŞIR?

 • Sıcak Yemek Aboneliği
 • 1. Adım

  Teslimat günleri ve abonelik kişi sayısı belirlenir, sipariş oluşturulur.

  2. Adım

  Gurme yemeklerden oluşan, hiçbir katkı maddesi içermeyen ve her gün değişen 4 çeşit sıcak yemek sağlıklı ve kişiye özel kullan-at kaplarda; özel tepsisi, metal servis seti ve gurme ekmekleriyle gönderime hazırlanır.

  3. Adım

  Sıcaklığı 3 saate kadar koruyan özel termo kutular ile 10.30-12.30 ya da 18.00-19.30 saatleri arasında, yemekleriniz sıcak olarak adresinize teslim edilir.

 • Diyet (Fit) ve Protein Beslenme Paketleri
 • 1. Adım

  Beslenme uzmanlarımızın desteğiyle, ihtiyacınıza ve hassasiyetlerinize uygun olarak sizin için ideal abonelik programı oluşturulur ve aboneliğiniz 2 iş günü içinde başlar.

  2. Adım

  Günlük 4 ya da 5 öğün (2/3 ana + 2 ara öğün) yemeğiniz, kalori ihtiyacınıza uygun olarak hazırlanır.

  3. Adım

  Yemekleriniz sağlıklı ve kişiye özel kullan-at kaplarda, her gün belirttiğiniz adrese tercihiniz doğrultusunda sabah 7.00 – 8.30 veya 8.30 – 10.00 saatleri arasında teslim edilir.

 • Evde Kal Yemek Paketi
 • 1. Adım

  Evde Kal Yemek Paketi 2 kişilik setler halinde satın alınabilir. Günün menülerini inceleyip, beğendiğiniz kadar gün satın alabilirsiniz.

  2. Adım

  Paketlerin içeriğinde 2 şer kişilik iki çeşit öğle yemeği, iki çeşit akşam yemeği ve iki çeşit atıştırmalık yer alır.

  3. Adım

  Yemekleriniz sağlıklı ve kişiye özel kullan-at kaplarda, satın aldığınız menünün gününde sabah 9.00 – 12.00 saatleri arasında teslim edilir. Türkiye’de ilk kez Multinet ve Sodexo Pass yemek kartlarınızla sitemizden online olarak ödeyebilirsiniz.